Hazır çim üretimimizi İzmir, Torbalı, Oğlananası mevkiinde 500.000 m2'lik bir alanda gerçekleştirmekteyiz. Çimimizin yaşadığı bitki örtüsü deneyimlerimiz ve uzman kadromuz doğrultusunda en kaliteli ithal tohum çeşitleri ve uygun tohum karışımlarından hazırlanmış, ilaçlanarak hastalık, yabancı ot gibi her türlü zararlıdan arındırılmış ve organik malzeme olarak torf karışımı hazırlanarak ekim yapılan alanlara özel makinelerle serilmiştir.

Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra aylar süren bakım çalışmaları yani sulama, gübreleme, ilaçlama, biçim ve top-dressing (üstten kum ve organik malzeme serimi ) devam eder. Yaklaşık 8-10 ay sonunda hazır kalıp çimler, istenilen yere uygulanmak üzere satışa hazır hale getirilmiştir. Gayemiz müşteri ihtiyaçlarını en kaliteli hizmeti ve ürünü sunarak kusursuz, zamanında ve en ekonomik şekilde gidermektir.

KUŞADASI Çim olarak biz başarının; sunulan ürünün, uygulamanın ve satış sonrası hizmetin kalitesiyle doğru oranlı olduğunu düşünerek müşteri ihtiyaçlarına bu önemle yaklaşmaktayız. Firmamız sonuç olarak idealleri doğrultusunda kalitesinden ödün vermeyip müşteri odaklı olmayı kendisine ilke edinmeye devam edecektir…

Çim Hizmet Bölgelerimiz

Ankara Çim İzmir Çim Antalya Çim
Çanakkale Çim Bodrum Çim Marmaris Çim
Çeşme Çim Urla Çim Seferihisar Çim

Kuşadası Çim Destek Hattı